MİL DİYANET-SEN'den önemli ziyaretler - Tamgun.netTamgun.net

11 Ekim 2021 - 14:45

MİL DİYANET-SEN’den önemli ziyaretler

MİL DİYANET-SEN’den önemli ziyaretler
Son Güncelleme :

27 Mayıs 2021 - 11:07

35 views

Ortaya koyduğu çalışmalar ve güncel konularda yaptığı açıklamalarla son dönemde sendikacılığa yeni bir soluk getiren MİL-SEN genel merkez yönetimi İstanbul’da siyaset ve medya camiasından önemli isimlere nezaket ziyaretleri gerçekleştirdi.

MİL-SEN Genel Başkanı Mücahit Çelik ve Genel Başkan Vekili Celaleddin Gül beraberlerinde bir heyetle başta AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe olmak üzere bazı kurum ve kuruluşların temsilcilerine nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.

AK Parti İstanbul İl başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkanı Hüseyin Terzi, İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcı Vekili Uğur Seçgin ve geçtiğimiz günlerde eşi hakkın rahmetine kavuşan Milli Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş’a nezaket ziyaretinde bulunan MİL-SEN Genel Başkanı Mücahit Çelik sosyal medya hesabından ziyaretlere ilişkin yaptığı paylaşımda “İstanbul çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimiz oldukça verimli geçti. Yaptığımız ziyaretlerimizde bize vakit ayıran tüm muhataplarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Ziyaretlerin bir bölümünde ayrıca Mil-Sen Genel Başkanı Mücahit Çelik riyasetinde, Mil-Diyanet Sen Genel Başkanı Celaleddin Gül , Mil-Büro Sen Gen Başkan Yardımcısı Adem Turan , Mil-Büro Sen İş Yeri temsilcileri Bahadır Kaşıkçı ve Samet Göktaş, Eğitim MİL-SEN İstanbul İl Başkanı Yeşim Kuyumcu, Beyoğlu İlçe Başkanı Şahin Gölbaş ve Mil-Diyanet Sen Beylikdüzü İlçe Başkanı Yusuf Taş da hazır bulundular.