ABD ASKERİNİN URFA'DA NE İŞİ VAR? - Tamgun.netTamgun.net

5 Mart 2021 - 07:48

ABD ASKERİNİN URFA’DA NE İŞİ VAR?

ABD ASKERİNİN URFA’DA NE İŞİ VAR?
Son Güncelleme :

24 Ağustos 2019 - 9:43

508 views

ABD ASKERİNİN URFA’DA NE İŞİ VAR?

ABD ülkemizi işgal eden Yunanlı çapulcuları gemileriyle İzmir’e taşıyan devlettir. ABD kendi ürettiği uçakların önünde rakip olmasını istemediği Türk uçak sanayini ahıra çeviren devlettir. ABD kendi sanayi ürünlerine pazar yapmak için ülkemizin sanayi gelişimini mezara gömen devlettir. ABD kendi çiftçisinin refahı, daha fazla kazanması için bizim çiftçimizi silindirle ezen devlettir.

Pamuk, tütün, haşhaş, kenevir yasakları koyan, her ürünümüzü ne kadar ekip dikeceğimizi bize emredip tarımımızın yok olmasına, kendi kendine yeten 3-5 ülkeden biri iken buğday dan arpaya samana kadar her şeyi ithal hale getiren ülkedir. ABD egede adaların silahlanmasını sağlayan ülkedir. ABD Kıbrıs’ta Rumların hamisidir. ABD her 10 yılda bir darbe yapıp demokrasimize, özgür irademize ve özgürlüğümüze kasteden ülkedir. ABD inancımıza kasteden, Kur’an’ın emrettiği değil kendi uydurduğu dini bize pompalayan ülkedir.

ABD en doğal hak olan kendimizi savuna hakkımıza karşı çıkıp bize ambargolar koyan, bizi vurmakla tehdit eden ülkedir. ABD 6 ayrı ateşleme butonu olan Sea Sparrow füzesiyle “Muavenet” zırhlımızı “kazara” vuran ülkedir. ABD askerimizin başına çuval geçirip onurumuzu çiğneyen ülkedir.

ABD 40 yıldır savaştığımız, binlerce canımıza, yüz milyarlarca dolar maddi kayba mal olan PKK terörünü doğuran, besleyip büyüten, üzerimize salan ülkedir. ABD çekiç güçle PKK ya mühimmat, istihbarat desteği vererek bizi arkamızdan hançerleyen ülkedir. ABD ülkemizde yaşanan onlarca faili meçhulle siyasi istikrarımıza kasteden ülkedir.

ABD PKK’nın kardeşi PYD’yi eğiten, 10 binlerce tır silahla silahlandıran ve ülkemizle savaştıracak olan ülkedir. ABD Kuzey Irak’ta, Kuzey Suriye’de, Akdeniz’de, Libya’da bizi tuzağa düşüren ülkedir. ABD FETÖ’yü devşiren, yıllarca ülkemizin en mahrem yerlerine sızıp içeriden çökertme operasyonu yapan ülkedir. ABD devşirdiği FETÖ ile 15 Temmuzda birliğimize, bütünlüğümüze, Anadolu’daki varlığımıza kasteden ülkedir. ABD Masonları, Lions ve Rotaryenleri, Yahova Şahitleri’ni maddi destekle başımıza bela eden ülkedir. ABD sözde STK’larla bütün değerlerimizi yerle bir etmeye çalışan ülkedir. Etrafa bakıp Irak’ta, Yemen’de, Somali’de, Sudan’da, Suriye’de ne yaptığını, Libya’da, Afganistan’da ne yaptığını saymama gerek var mı? Atom bombası kullanıp toplu soykırım yaptığını hatırlatmama gerek var mı? ABD’nin temelinde soykırım yattığını bilmeyen var mı?

Bunca olan bitene karşı biz ne yapıyoruz?  Bu katil, işkenceci terörist sürüsünden nasıl medet umabiliriz, nasıl bu adamlarla hala ittifak peşinde koşabiliriz? Yöneticilerimizin bu kadar basiretsiz olduğunu düşünmek bile istemiyorum. Neler oluyor?

ABD askerlerinin Urfa’da ne işi var? Yapılanlardan hiç ders almadık mı? Hala köprüyü geçinceye kadar saçmalıklarını mı söyleyecekler, yine Eyy ABD deyip ekranları mı titretecekler? Yaa Rabb! Millet olarak aklımıza mukayyet ol, Rabbim kâfirlere, işbirlikçilerine ümmete oyun oynayan, tuzak kuranlara fırsat verme, Rabbim onları kendi kurdukları tuzaklara düşür ve bu milleti payidar kıl.