Fethiye’de kongrenin galibi Turgay Öztürk - Tamgun.netTamgun.net

9 Haziran 2021 - 18:55

Fethiye’de kongrenin galibi Turgay Öztürk

Fethiye’de kongrenin galibi Turgay Öztürk
Son Güncelleme :

23 Eylül 2020 - 20:59

100 views

Fethiye’de kongrenin galibi Turgay Öztürk

Olaylı Bodrum kongresinin ardından gerçekleştirilen AK Parti Fethiye İlçe kongresinde mevcut başkan Turgay Öztürk kongreyi büyük bir oy farkıyla kazanarak AK Parti Fethiye İlçe Başkanlığı koltuğuna oturdu.

Uzun yıllardır Ak Parti’de çeşitli kademelerde siyaset yaparak hizmet eden Turgay Öztürk geçtiğimiz Pazar günü gerçekleştirilen 7. Olağan kongrede rakibi Harun Balcı’ya büyük bir fark atarak Fethiye’de AK Parti’nin yeni ilçe başkanı oldu. Pandemi nedeniyle sağlık ve hijyen kurallarına azami özenin gösterildiği kongrede ipi göğüsleyen Turgay Öztürk yeni dönemin geçmişten çok daha farklı bir zemine oturması içi siyaset üreteceklerinin mesajını verdi. Birlik ve beraberlik vurgusu yapan Öztürk kongrede yönetimini tek tek sahneye çağırarak her bir ismi katılımcılara tanıttı.

Kongrenin ardından sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Turgay Öztürk katılımcılara tek tek teşekkür ederek “Kongremize “Kongremize teşrif ederek bizleri onurlandıran herkese şükranlarımı arz ederim. Yoğun bir şekilde hazırlandığımız kongremizin güvenli, huzurlu ve düzen içerisinde geçmiş olması bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Oylarını kullanan tüm delege kardeşlerime çok teşekkür çok ederim. Özellikle kongre hazırlık çalışmalarında görev alan Güvenlik, tedbir ve kamu alanında görev yapan kolluk kuvvetlerimize, yine ismini zikredemediğim tüm Ak dava dostlarımıza ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.