Gençlik Spor İlçe Müdürü Ramazan Girgin Oldu - Tamgun.netTamgun.net

9 Haziran 2021 - 18:55

Gençlik Spor İlçe Müdürü Ramazan Girgin Oldu

Bir süredir Fethiye Gençlik Spor İlçe Müdürü Harun Reşit Yiğit’in vekaleten yürüttüğü Seydikemer Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü görevine bakanlık oluruyla Ramazan Girgin görevlendirildi.

Gençlik Spor İlçe Müdürü Ramazan Girgin Oldu
Son Güncelleme :

22 Ekim 2020 - 20:05

142 views

Seydikemer Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü görevine nihayet bir görevlendirme yapıldı. Uzun zamandır Harun Reşit Yiğit’in vekaleten yürüttüğü Seydikemer Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü görevine bakanlık oluruyla Fethiye Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü’nde altı yıldır araştırmacı olarak çalışan Ramazan Girgin getirildi.

Ramazan Girgin Kimdir?

1972 yılında Seydikemer’de dünyaya gelen Ramazan Girgin 19 yıl boyunca Yatağan Termik Santral İşlet Müdürlüğü’nde çeşitli birimlerde görevde bulundu. 2014 yılında santralin özelleştirilmesi nedeniyle Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne araştırmacı olarak atanan Ramazan Girgin daha sonra ise aynı unvanla Fethiye Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü’nde görevlendirildi. Fethiye Memur Sen başta olmak üzere birçok sivil toplum kuruluşunda görev alan Ramazan Girgin bakanlık oluruyla Seydikemer Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü görevine getirildi.