“İşte özlenen tablo bu” dedirttiler! - Tamgun.netTamgun.net

3 Aralık 2021 - 18:12

“İşte özlenen tablo bu” dedirttiler!

“İşte özlenen tablo bu” dedirttiler!
Son Güncelleme :

21 Ağustos 2020 - 4:18

212 views

“İşte özlenen tablo bu” dedirttiler!

Göreve geldiği günden bu yana hem sahada hem de sosyal medyada aktif bir politika izleyen AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen faaliyetleri, diyalogları ve sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın pandemi öncesinde başlattığı parti teşkilatlarındaki değişim sürecinde göreve gelen Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen gerek ülke gündemi gerekse Bodrum’un sorunlarıyla ilgili yaptığı paylaşımlar ve yürüttüğü diyalog süreciyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Özellikle sosyal medya üzerinden Bodrum ile ilgili yaptığı paylaşımları gerek takipçileri gerekse partili partisiz her kesimden insanın dikkatini çeken ilçe başkanı Osman Gökmen’in geçtiğimiz günlerde yaptığı bir paylaşım ise toplumun her kesiminden takdir topladı.

“Özlenen tabloyu Bodrum’da gerçekleştirdiler!”

Gerek ulusal gerekse uluslararası birçok etken nedeniyle son dönemde gerginleşen siyasal ve sosyal ortamı ısıtacak fotoğraf karesi Bodrum’dan geldi.  AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen kişisel sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğraf karesiyle her kesimden insanın takdirini topladı.

Üç ilçe başkanı aynı masada buluştu

Bir yandan başta Bodrum Belediyesi olmak üzere ilçedeki yanlış icraatları hemen her gün eleştiren diğer yandan eleştirdiği kurumların yetkilileriyle bir araya gelerek Bodrum için sıcak mesajlar veren AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen son olarak CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan ve İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Nevzat Kanber ile bir araya gelerek poz verdi. Paylaşımında “Bodrum adına yapılacak her doğru çalışmanın her zaman destekçisi olacağımızı ifade ettik” ifadelerine yer vererek her kesimden insanın takdirini toplayan Osman Gökmen’in bu paylaşımına birçok vatandaşın “İşte özlenen tablo budur” şeklinde ifadelerle destek vermesi dikkatlerden kaçmadı.