“Maskenizi doğru takın zira maskeniz düşmek üzere!” - Tamgun.netTamgun.net

9 Haziran 2021 - 18:57

“Maskenizi doğru takın zira maskeniz düşmek üzere!”

“Maskenizi doğru takın zira maskeniz düşmek üzere!”
Son Güncelleme :

13 Aralık 2020 - 13:44

90 views

Osman Gökmen’den Osman Gürün’e olay gönderme:

“Maskenizi doğru takın zira maskeniz düşmek üzere!”

Muğla’da büyükşehir belediyesinin uygulamalarına adeta tek başına mücadele veren AK Parti Bodrum ilçe Başkanı Osman Gökmen sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’e olay göndermede bulundu.

“Maskenizi doğru takın, maskeniz düşmek üzere”

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Bodrum ilçe belediyesinin uygulamalarıyla ilgili yaptığı açıklama ve gösterdiği tepkilerle dikkat çekiyor. Sözünü esirgemeden hem basın açıklamaları hem de sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarla Bodrum için adeta kendini ortaya koyan Osman Gökmen yaptığı açıklamayla bir kez daha dikkatleri üzerine çekti. Osman Gökmen sosyal medya hesabından geçtiğimiz günlerde yaptığı bir paylaşımda Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’e hitaben “Maskenizi doğru takın Osman Gürün, zira maskeniz düşmek üzere” şeklindeki sözleriyle olay göndermelerde bulundu.

İtfaiye eri alımıyla ilgili skandal iddialar

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Muğla Büyükşehir Belediyesi itfaiye eri alımıyla ilgili skandal iddialarda bulunmuştu. Gökmen yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullanmıştı:

“Muğla Büyükşehir Belediyesi itfaiye eri alımında KPSS puanına göre ilk 12’de yer alan tüm adayları eleyip, 176 kişinin girdiği sözlü sınavda en sonda yer alan adayları kazandırdı.

1- KPSS puanına göre ilk 50’de yer alan sadece 6 aday kazandırılmış, yüksek puanlı 44 aday ise elenmiştir.

2- Kazandığı açıklanan adayların 11’i KPSS puanına göre oluşturulan listenin sonunda yer almaktadır.

3- 87 puanlı adaylar varken 53 KPSS puanlı adaylar sözlü sınav sonrasında Başarılı olarak açıklanmıştır.”

“Sizin adalet anlayışınız bu mu?”

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’e ağır ifadelerle yüklenen Osman Gökmen itfaiye eri alımıyla ilgili torpil yapıldığını ileri sürerek “Sayın Gürün her geçen gün personele uyguladığınız haksızlıklar konuşulurken sizin adalet anlayışınız bu mu? Bu sonuçlar sözlü sınavda açık olarak torpil yapıldığını göstermektedir. Hakkınız yediğiniz bu gençlerimiz ve aileleri size gerekli cevabı sandıkta verecektir. Ha bir de maskenizi doğru takın Doktor Osman Gürün, zira maskeniz düşmek üzere” dedi.