MİL-SEN’İN KURUM ZİYARETLERİ SÜRÜYOR - Tamgun.netTamgun.net

3 Mart 2021 - 13:56

MİL-SEN’İN KURUM ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

MİL-SEN’İN KURUM ZİYARETLERİ SÜRÜYOR
Son Güncelleme :

19 Şubat 2021 - 17:24

105 views

Kurulduğu günden bu yana toplumsal konularda gösterdiği refleksler ve gündeme ilişkin yaptığı açıklamalarla farklı bir sendikacılık anlayışı ortaya koyan MİL-SEN Konfederasyonu kamu kurumları nezdindeki ziyaretlerine devam ediyor. Konfederasyon Başkanı Mücahit Çelik ve beraberindekiler son olarak Cumhurbaşkanlığı Hukuk ve Mevzuat Genel Müdürlüğü Yayın İşleri Daire Başkanı Yunus Emre Sılay’ı ziyaret ettiler.

MİL-SEN’İN KURUM ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

MİL-SEN Konfederasyonu’nun kamu kurum ve kuruluşlarına yaptıkları ziyaretler devam ediyor. Konfederasyon Başkanı Mücahit Çelik beraberinde Genel Başkan Vekili Celaleddin Gül ile birlikte Cumhurbaşkanlığı Hukuk ve Mevzuat Genel Müdürlüğü Yayın İşleri Daire Başkanı Yunus Emre Sılay’ı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde ziyaret ederek çeşitli konularda istişarelerde bulundular.

Mücahit Yanılmaz ile buluştular

Maneviyatlı, ilkeli, liyakatli sendikacılık anlayışıyla yola çıkarak yaptıkları açıklamalarla farklı bir sendikacılık anlayışı ortaya koyan MİL-SEN son dönemde siyaset ve bürokrasi dünyasından birçok isme peş peşe ziyaretler gerçekleştiriyor. Genel Başkan Mücahit Çelik’in Yunus Emre Sılay ziyaretinden önceki durağı AK Parti Merkezi idi. Genel Başkan Mücahit Çelik beraberlerinde MİL-SEN Genel Başkan Vekili Celaleddin Gül ve Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız ile birlikte AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz’ı parti genel merkezinde ziyaret ettiler.