Milas AK Parti’de danışman borsası! - Tamgun.netTamgun.net

9 Haziran 2021 - 18:58

Milas AK Parti’de danışman borsası!

Milas AK Parti’de danışman borsası!
Son Güncelleme :

12 Ekim 2020 - 20:40

275 views

Milas AK Parti’de danışman borsası!

Geçtiğimiz günlerde ilçe kongrelerini tamamlayan ve il kongre sürecine giren Muğla Ak Parti ilçe yönetimleri içerisinde belki de en dikkat çekenlerden biri Milas AK Parti ilçe başkanlığı yönetimi oldu. Başkan Emin Çelik’in yürütme kurulu listesinde 3 danışman olması dikkat çekti.

Birçok ilçe kongresinde merkezin adayının dışındaki diğer adaylara karşı ortaya konan tavırla dikkatleri üzerine çeken AK Parti’nin Muğla ilçe kongrelerinin tamamlanmasının ardından yönetim listeleri de bir biri ardına yayınlanmaya başladı. Taze ilçe başkanlarının oluşturdukları yönetim listelerinin en dikkat çekenlerinden biri ise şüphesiz Milas İlçe Başkanı Emin Çelik’in yürütme kurulu listesi oldu.

Çelik kendisine baş danışman atadı!

Milas’ın çiçeği burnunda ilçe başkanı Emin Çelik öyle bir yürütme listesi oluşturdu ki listeyi görenler “Emin Çelik büyük oynuyor” demekten kendilerini alamadılar. AK Parti Milas İlçe Başkanlığı Tanıtım ve Medya Başkanı Hasret Kaya’nın sosyal medya hesabından yayınladığı Milas Ak Parti İlçe Yürütme Kurulu listesi görenleri hem gülümsetti hem de düşündürdü. Çünkü listedeki isimlerden ikisinin danışman birinin de baş danışman sıfatıyla görevlendirilmesi sosyal medya kullanıcılarının da ilgisini çekti.

İlçelerde başdanışmanlık görevi de varmış

Kongrenin ardından oluşturulan yürütme listesinde bir kişinin başdanışman sıfatıyla listeye alınması ilçelerde ilçe başkanlarının başdanışmanlık görevi ihdas ettikleri şeklinde yorumlandı. Tanıtım ve Medya Başkanı Hasret Kaya’nın yayınladığı listeyi daha sonra kaldırması da dikkatlerden kaçmadı.

İşte o paylaşım: