Öztürk Fethiye İlçe Başkanlığı Görevine Başladı - Tamgun.netTamgun.net

3 Aralık 2021 - 18:17

Öztürk Fethiye İlçe Başkanlığı Görevine Başladı

Öztürk Fethiye İlçe Başkanlığı Görevine Başladı
Son Güncelleme :

04 Nisan 2020 - 12:13

394 views

Öztürk Fethiye İlçe Başkanlığı Görevine Başladı

AK Parti genel merkez yönetimi tarafından 7. Olağan kongre sürecinde Fethiye ilçe başkan adayı olarak gösterilen Turgay Öztürk mevcut başkan Bekir Eser’in istifasının ardından ilçe başkanı olarak atandı.

AK Parti Fethiye ilçe başkanlığına atanan Turgay Öztürk görevine başladı. Genel merkez tarafından daha önce kongre adayı olarak ismi kamuoyuna açıklanan Turgay Öztürk yaşanan pandemi nedeniyle hizmetlerin aksamamasını gerekçe göstererek istifa eden mevcut başkan Bekir Eser’in istifasıyla boşalan ilçe başkanlığı koltuğuna oturdu.

Resmi sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak ilçe başkanlığına atanmasını değerlendiren Turgay Öztürk paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Kıymetli Fethiyeli hemşerilerim, AK Parti Fethiye 7. Olağan İlçe Kongresi’nde ilçe başkan adayı olma vazifesi şahsıma tevdi edilmişti. Son zamanlarda tüm dünyayı saran Koronavirüs Pandemisi nedeniyle kongremizin belirsiz bir tarihe ertelenmesi ve ilçe başkanımız Sayın Bekir ESER’in istifası üzerine AK PARTİ FETHİYE İLÇE BAŞKANI olarak atanmış bulunmaktayım.

Bu vesile ile bizi bu göreve layık gören başta Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere, Genel Merkez Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan KANDEMİR, Teşkilat Başkan Yardımcımız sayın Tolga AĞAR; Bölge Koordinatörümüz, MKYK üyemiz ve Manisa Milletvekilimiz Sayın Murat BAYBATUR, Muğla İl Koordinatörümüz MKYK Üyemiz ve İzmir Milletvekilimiz Sayın Mahmut Atilla KAYA, Muğla İl Başkanımız Sayın Kadem METE ve Muğla’mızın çok kıymetli Milletvekilleri Sayın Mehmet Yavuz DEMİR ve sayın Yelda EROL GÖKCAN ‘a minnet ve saygılarımı arz ediyorum.

Kongrede aday olmayacağını daha önceden açıklayan ve görevini layıkıyla tamamlayan Sayın Bekir ESER başkanıma şimdiye kadar yaptıkları çalışmalardan dolayı çok teşekkür ediyorum.

Bu süreçte Fethiyeli hemşerilerimizin hizmetinde olacağım. Yaşadığımız Koronavirüs salgınından en kısa sürede kurtulmamız için hep birlikte mücadele edelim. Sağlık önlemlerini alalım. Bu günlerde kamu sağlığı için özverili çalışma sergileyen tüm sağlık personelimize ve bu konuda çalışan tüm birimlere yardımcı olalım. Sosyal mesafe kuralına riayet edelim. Sağlık Bakanlığımızın ve Bilim Kurulunun önlem ve önerileri bizlerin güvenliği için hayati önem taşımaktadır. Kurallara harfiyen uyalım. Rabbim virüs ile mücadelemizde yardımcımız olsun.”