Polis memuruna hüzünlü veda! - Tamgun.netTamgun.net

1 Aralık 2021 - 16:01

Polis memuruna hüzünlü veda!

Geçtiğimiz hafta Beyobası’nda meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanan Ortaca İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Saadettin Kaplan ağır yaralanmıştı. Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yoğun Bakım Servisi’nde tedavi altına alınan Saadettin Kaplan dün akşam saatlerinde hayatını kaybetmişti.

Polis memuruna hüzünlü veda!
Son Güncelleme :

02 Kasım 2020 - 12:11

131 views

Saadettin Kaplan’ın cenazesi Muğla Adli Tıp Kurumu’ndaki işlemlerinin ardından bugün Ortaca’daki evine getirildi. Evinin önünde yapılan törenin ardından Kaplan’ın cenazesi görev yaptığı Ortaca İlçe Emniyet Müdürlüğü önüne getirildi. Kaplan için Emniyet önünde veda töreni düzenlendi.

Törene Ortaca Kaymakamı Oktay Erdoğan, İlçe Emniyet Müdürü Yılmaz Lima, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı İlker Karaalp, MHP İlçe Başkanı Kaan Çakır, Ortaca İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli ile vatandaşlar ve Saadettin Kaplan’ın ailesi katıldı.

Okunan duanın ardından alınan helallik sonrası Saadettin Kaplan’ın cenazesi toprağa verilmek üzere memleketi olan Denizli’nin Acıpayam ilçesi Yukarı Gölcük Mahallesi’ne gönderildi. 50 yaşındaki polis memuru olan Saadettin Kaplan evli ve 4 çocuk babasıydı.

Kaynak: muglayerelhaber.com