SAĞLIK MİL-SEN MUĞLA İL BAŞKANI SALİH BARDAKÇI OLDU - Tamgun.netTamgun.net

23 Nisan 2021 - 02:55

SAĞLIK MİL-SEN MUĞLA İL BAŞKANI SALİH BARDAKÇI OLDU

SAĞLIK MİL-SEN MUĞLA İL BAŞKANI SALİH BARDAKÇI OLDU
Son Güncelleme :

05 Mart 2021 - 22:57

460 views

Ülke çapında teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren ve sağlık çalışanları tarafından büyük kabul gören SAĞLIK MİL-SEN Muğla il yönetimi kuruldu. SAĞLIK MİL-SEN Muğla İl Başkanı Salih Bardakçı oldu.

Son dönemde yaptığı açıklamalar ve toplumsal olaylara gösterdiği duyarlılıkla ön plana çıkan MİL-SEN Konfederasyonuna bağlı SAĞLIK MİL-SEN ülke çapında hız verdiği teşkilatlanma çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Muğla’da da teşkilatlanma çalışmalarını tamamlayan SAĞLIK MİL-SEN Muğla il başkanlığı Salih Bardakçı başkanlığında kuruldu.

“Haydi Bismillah” diyerek duyurdu!

SAĞLIK MİL-SEN Muğla İl Başkanlığına getirilen Salih Bardakçı kendisine tevdi edilen görev ve oluşturduğu yönetimiyle ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Kendi hesabından yaptığı paylaşımda yönetim ekibinin fotoğraflarıyla birlikte “Haydi Bismillah” diyerek SAĞLIK MİL-SEN Muğla İl Yönetiminin oluşturulduğunu ilan eden Bardakçı bir süredir sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken bir isim.

Özhan Sarıkamış başkanvekili oldu

Ömer Halisdemir’in Muğladaki neferi olarak bilinen Arif Özhan Sarıkamış’ın da başkan yardımcısı olarak görev aldığı SAĞLIK MİL-SEN Muğla İl Yönetimi şu isimlerden oluşuyor:

Salih Bardakçı: BAŞKAN

Arif Özhan Sarıkamış: BAŞKAN YARDIMCISI

Barış Kepenek: TEŞKİLATLANMA

Can Tuğrul Sandıraz: MEVZUAT VE TOPLU SÖZLEŞME

Serkan Şimşek: MALİ İŞLER

Ömür Akkaya: BASIN VE İLETİŞİM

Gökşin İlter: EĞİTİM VE SOSYAL İŞLER