Sağlık-Mil-Sen’den Orhan Tavlı’ya Ziyaret! - Tamgun.netTamgun.net

10 Ağustos 2022 - 16:23

Sağlık-Mil-Sen’den Orhan Tavlı’ya Ziyaret!

Sağlık-Mil-Sen’den Orhan Tavlı’ya Ziyaret!
Son Güncelleme :

06 Ekim 2020 - 20:43

211 views

Sağlık-Mil-Sen’den Orhan Tavlı’ya Ziyaret!

Türkiye’de farklı bir sendika anlayışıyla yola çıkan MİL-SEN’e bağlı Sağlık Mil-Sen Sendikası Muğla İl Başkanı Niyazi Güneş ve beraberindeki sendika üyeleri Muğla Valisi Orhan Tavlı’yı makamında ziyaret ettiler.

Türkiye’de farklı bir sendikacılık yapma iddiasıyla yola çıkan Mil-Sen’e bağlı Sağlık Mil-Sen Muğla İl Başkanı Niyazi Güneş ve beraberindekiler Muğla Valisi Orhan Tavlı’ya nezaket ziyaretinde bulundular. Vali Tavlı’ya sendika çalışmaları ve sağlık sektörüyle ilgili önerilerini ileten Sağlık Mil-Sen yöneticileri pandemi süreci hakkında da bilgi aktarımında bulundular.

Sağlık Mil-Sen Muğla İl Başkanı Niyazi Güneş sosyal medya hesabından konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Muğla Valimiz Sayın Orhan TAVLI beyefendiyi makamında ziyaret ettik. Öncelikle Sayın Valimize ve nezdinde tüm Muğla Valiliği ekibine misafirperverlikleri için teşekkür ederim. Muğla halkının sağlığı, pandemi sürecinde COVID-19 hastalığının tedavi süreçleri ile ilgili İl Sağlık Müdürlüğü’nden en ücra yerdeki temizlik personeli olarak çalışan tüm sağlık çalışanlarımızın özverisi ve başarısı hakkında Sayın Valimizi bilgilendirdik.

Ayrıca Sağlık Çalışanlarımızın güncel sorunları,  sağlık tesislerimiz ile sağlık tesislerimizin yönetiminden sorumlu yöneticilerimizin sorunlarını bölge bölge, ilçe ilçe valimize ilettik. İlettiğimiz konuları ertelemeden bizzat müdahil olarak ilgilenen Sayın Valimiz Orhan TAVLI beyefendiye teşekkür ederiz. MİL-SEN Konfederasyonu ve Sağlık Mil-Sen Muğla ekibi olarak elimizden geldiğince başta Sağlık Çalışanlarımızın ve Muğla halkımızın sağlığı için Sayın Valimizin talimatları doğrultusunda destekçisi olacağımızı bildiririz.

Sayın Valimiz Orhan TAVLI’ ya tekrar ilimize hoş geldiniz diyerek görevlerinde başarılar dileriz.”