“Sanayiden alacağınız bir adet odun parçası…” - Tamgun.netTamgun.net

9 Haziran 2021 - 01:34

“Sanayiden alacağınız bir adet odun parçası…”

“Sanayiden alacağınız bir adet odun parçası…”
Son Güncelleme :

31 Ağustos 2020 - 10:12

242 views

“Sanayiden alacağınız bir adet odun parçası…”

Fethiye’nin tanınmış simalarından Alesta Yatçılığın sahibi İş İnsanı Mehmet Hikmet Selçuk sosyal medya hesabından Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ve korumalarının bir turisti tehdit ve aracına zarar verme olayına atıfta bulunarak çok konuşulacak bir göndermede bulundu.

Turizmin gözbebeği Fethiye son bir iki gündür talihsiz bir darp ve tehdit olayıyla çalkalanıyor. Gerek ulusal medya gerekse yerel medyada fazlasıyla yer bulan haberlerin kamuoyuna yansımasının ardından birçok sosyal medya kullanıcısı da paylaşımlarda bulundu. Kimisi Belediye Başkanı Alim Karaca’ya destek çıkarken kimi vatandaşlar da böylesi bir olayın Fethiye’nin imajına zarar verdiğini belirten açıklamalarda bulundular. Ancak sosyal medyada Fethiye’nin tanınmış iş insanlarından Mehmet Hikmet Selçuk’un yaptığı paylaşım adeta başkan Karaca’ya adrese teslim gönderme olarak yorumlandı. İşte Mehmet Hikmet Selçuk’un o paylaşımı:

“Sevgili Fethiyeliler, bundan sonra ilçemizin huzur ve onurunu korumak bizlere düşüyor. Şimdi yapmamız gereken şey sanayii den alacağınız bir adet odun parçasını yuvarlayarak ilçeye kazara gelen kim olursa olsun size dik bakan herkesi dövmek… Bu size Beşkaza cumhuriyetince verilmiş bir haktır, eğer adam biraz akıllı ise onu da trol der kapatırız. Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki Beşkaza kanında yatıyor. Sevgili KAZARA Fethiye’yi görmeye gelmiş kardeşlerim ADAM GİBİ OLUN, burada Beşkaza kanunları geçerli en ufak hareketinizde sopayı yersiniz bahane hazır bilginize. saygılarımla.”