Vatandaş tepkili, OSMAN AGA SESSİZ! - Tamgun.netTamgun.net

3 Aralık 2021 - 18:26

Vatandaş tepkili, OSMAN AGA SESSİZ!

Vatandaş tepkili, OSMAN AGA SESSİZ!
Son Güncelleme :

14 Mayıs 2020 - 11:28

458 views

Vatandaş tepkili, OSMAN AGA SESSİZ!

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından vatandaşlara gönderilen yüksek bedelli su faturalarıyla ilgili vatandaşın isyanı sürüyor.  Son olarak bir Murat Ateş isimli bir sosyal medya kullanıcısı yüksek bedelli su faturalarına tepkisini “Siz de su faturası zammına el kaldırdınız mı?” diyerek Muğla Büyükşehir Belediyesine Fethiye’den katılan il genel meclisi üyelerini hedef aldı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan MUSKİ’nin vatandaşlara gönderdiği yüksek bedelli su faturalarına halkın isyanı her geçen gün artıyor. Yetkililerin sosyal medya üzerinden vatandaşların su faturalarına gösterdiği tepkileri dikkate almadıkları gözlerden kaçmazken MUSKİ’nin coronavirüs salgın sürecinde bile yüksek bedelli faturalara devam etmesi tepki görmeye devam ediyor. Bazı sosyal medya kullanıcıları Muğla Büyükşehir Belediye Meclisine Fethiye’den katılan il genel meclisi üyelerini hedef alarak “Fethiye’den meclise katılan CHP, AKP, MHP’li sayın il genel meclisi üyelerimiz, siz de bu su faturası zammına el kaldırdınız mı?” diye sordu.

“Osman Aga topu taca atıyor”

Yapılan paylaşımlar altına yapılan yorumlarda ise vatandaşın tepkisi daha çok Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’e yöneliyor. Sosyal medyada halkın gösterdiği tepkiyi ciddiye almaz bir tavır sergileyen Başkan Osman Gürün’ün bu tavrına tepki gösteren bazı vatandaşlar ise “Halkın tepkisinin bir önemi yok, Osman Aga topu MUSKİ müdürüne atıp geçiyor. Bir de sözcü dağıtmaktan halkın tepkisini dikkate almaya vakit bulamıyor” şeklinde paylaşımlarda bulundular.